Fuel Frenzy

Tahniah Kepada Pemenang-Pemenang Petrol PERCUMA!
Hadiah peraduan:
Seramai 41 pemenang harian terpilih setiap hari di sepanjang peraduan ini berlangsung. Hadiah-hadiah yang dimenangi adalah seperti berikut:


Senarai Pemenang
Hari ke-1
Pemenang Utama
Fadzli bin Mohd Saleh
7003300156XX

Pemenang Saguhati
Klik disini
Hari ke-2
Pemenang Utama
Madam Tan Choi Kuan
7604201451XX

Pemenang Saguhati
Klik disini
Hari ke-3
Pemenang Utama
Cik Julia Jamaluddin
800518-05-XXXX

Pemenang Saguhati
Klik disini
Hari ke-4
Pemenang Utama
En Mohd Kaharuddin Paboh
841007-01-XXXX

Pemenang Saguhati
Klik disini

Hari ke-5
Pemenang Utama
Madam Yew Mee Chuo
611108-13-XXXX

Pemenang Saguhati
Klik disini
Hari ke-6
Pemenang Utama
Mr Wong Boon Cheng
780916-13-XXXX

Pemenang Saguhati
Klik disini
Hari ke-7
Pemenang Utama
Mr Tan Cheong Siong
581114-08-XXXX

Pemenang Saguhati
Klik disini
Hari ke-8
Pemenang Utama
Ahmad bin Abdullah
490704-11-XXXX

Pemenang Saguhati
Klik disini

Hari ke-9
Pemenang Utama
Mr Ting Thai Guan
640228-13-XXXX

Pemenang Saguhati
Klik disini
Hari ke-10
Pemenang Utama
Mohd Fauzi Bin Mohd Faizal
930806-12-XXXX

Pemenang Saguhati
Klik disini
Hari ke-11
Pemenang Utama
Nor Haslinda Binti Hasnan  
810125-08-XXXX

Pemenang Saguhati
Klik disini
Hari ke-12
Pemenang Utama
Mohd Muzamar b Ismail
770314-01-XXXX

Pemenang Saguhati
Klik disini

Hari ke-13
Pemenang Utama
Md Nazri bin Sa'adi
770615-01-XXXX

Pemenang Saguhati
Klik disini
Hari ke-14
Pemenang Utama
Madam Chiew Jeing Ngan
671025-10-XXXX

Pemenang Saguhati
Klik disini
Hari ke-15
Pemenang Utama
Nabil Azri bin Zainol Rashid 
880925-14-XXXX

Pemenang Saguhati
Klik disini
Hari ke-16
Pemenang Utama
Ku Mohmaad Arif bin Ku Ishak
890730-09-XXXX

Pemenang Saguhati
Klik disini

Hari ke-17
Pemenang Utama
Norazlina binti Mohd Yusof
761104-08-XXXX

Pemenang Saguhati
Klik disini
Hari ke-18
Pemenang Utama
Farizal Haryadi bin Abdul Hadi
700720-10-XXXX

Pemenang Saguhati
Klik disini
Hari ke-19
Pemenang Utama
Mohd Izhammudin bin Alias  
830411-10-XXXX

Pemenang Saguhati
Klik disini
Hari ke-20
Pemenang Utama
Joseph Selvadurai a/l Palthurai 
750815-08-XXXX

Pemenang Saguhati
Klik disini

Hari ke-21
Pemenang Utama
Geh Cha Yong
900321-02-XXXX

Pemenang Saguhati
Klik disini
Hari ke-22
Pemenang Utama
Rasidah binti Mujib
711216-04-XXXX

Pemenang Saguhati
Klik disini
Hari ke-23
Pemenang Utama
Mohd Sufrie Md Wasli
740905-12-XXXX

Pemenang Saguhati
Klik disini
Hari ke-24
Pemenang Utama
Norhidayati binti Mohd Bahar
810328-10-XXXX

Pemenang Saguhati
Klik disini

Hari ke-25
Pemenang Utama
Dea Clara Anastasia
760604 61 XXXX

Pemenang Saguhati
Klik disini
Hari ke-26
Pemenang Utama
Ahmad Aizuddin Bin Lokman
850404-14-XXXX

Pemenang Saguhati
Klik disini
Hari ke-27
Pemenang Utama
Ahmad Radhi bin Abdul Satar
850605-03-XXXX

Pemenang Saguhati
Klik disini
Hari ke-28
Pemenang Utama
Azman bin Alih
880122-49-5311

Pemenang Saguhati
Klik disini

Hari ke-29
Pemenang Utama
Noorhazimah binti Bahari
920923-07-5118

Pemenang Saguhati
Klik disini
Hari ke-30
Pemenang Utama
Ahmad Tazlan bin Sarman
671207-01-xxxx

Pemenang Saguhati
Klik disini
Hari ke-31
Pemenang Utama
Jeyapiragas  a/l Vasudevan
860115-08-xxxx

Pemenang Saguhati
Klik disini
Hari ke-32
Pemenang Utama
En Mohd Johari BIN Haron
691201-05-XXXX

Pemenang Saguhati
Klik disini

Hari ke-33

Pemenang Utama

Low Sin Tee
770715-14-XXXX

Pemenang Saguhati

Klik disini
Hari ke-34

Pemenang Utama
Afizal bin Mohd Yasin
780130-08-XXXX

Pemenang Saguhati
Klik disini
Hari ke-35

Pemenang Utama
Choo Ching Aun
660802-02-XXXX

Pemenang Saguhati
Klik disini
Hari ke-36

Pemenang Utama
Elfi Harris bin Abd Manan
840721-09-XXXX

Pemenang Saguhati
Klik disini

Hari ke-37

Pemenang Utama
Yeo Hui Hui
840224-13-XXXX

Pemenang Saguhati
Klik disini
Hari ke-38

Pemenang Utama
Mohd Fadhil bin Mohd Nazir
830206-04-XXXX

Pemenang Saguhati
Klik disini
Hari ke-39

Pemenang Utama
Abdul Halim bin Md Yusoff@Mustapha
681019-08-XXXX

Pemenang Saguhati
Klik disini
Hari ke-40

Pemenang Utama
Mohd Iqhuan bin Abd Khalit
851218-14-XXXX

Pemenang Saguhati
Klik disini

Hari ke-41

Pemenang Utama
Magaswaran A/L Krishnan 
850621-07-XXXX

Pemenang Saguhati
Klik disini
Hari ke-42

Pemenang Utama
Kamarul Zaman B Mohamad
670729-05-XXXX

Pemenang Saguhati
Klik disini
Hari ke-43

Pemenang Utama
Abd Razak Hashim
580426-10-XXXX

Pemenang Saguhati
Klik disini
Hari ke-44

Pemenang Utama
Dominic Jay anak Donny Ruing
740606-13-XXXX

Pemenang Saguhati
Klik disini

Hari ke-45

Pemenang Utama
Muhammad Hanif bin Mohd Abd Rasid
900718-14-XXXX

Pemenang Saguhati
Klik disini
Hari ke-46

Pemenang Utama
Muhammad Amirul bin Abdullah
940103-14-XXXX

Pemenang Saguhati
Klik disini
Hari ke-47

Pemenang Utama
Mohamad Kamal bin Yahaya
760818-08-XXXX

Pemenang Saguhati
Klik disini
Hari ke-48

Pemenang Utama
Mohamed Razak bin Mohamed Ali
620605-07-5011

Pemenang Saguhati
Klik disini

Hari ke-49

Pemenang Utama
Chaw Weng Wah
630925-08-5023

Pemenang Saguhati
Klik disini
Hari ke-50

Pemenang Utama
Mohamad Hazri Ikram bin Saiduikhwan
891030-03-5063

Pemenang Saguhati
Klik disini
Hari ke-51

Pemenang Utama
Onn Cheu Hwa
920915-01-5174

Pemenang Saguhati
Klik disini
Hari ke-52

Pemenang Utama
Roslinda binti Ismail
750217-01-7026

Pemenang Saguhati
Klik disini

Hari ke-53

Pemenang Utama
Ayub bin Mat
781120-03-5027

Pemenang Saguhati
Klik disini
Rate This Article
Did you find this useful or informative?